Kavidotto

RRETH NESH

Kavidotto Kavidotto

Fabrika "R-I-A PLASTIK" ėshtė hapur nė vitin 2005 dhe ėshtė zgjeruar mė tej nė vitin 2011 nė Tiranė duke shtuar dhe produkte tė reja si tubo me dy shtresa, tub te drejtė, kuti celsa prize 3, 4, dhe 6 module, kuti PT brėnda murit dhe bashkuese tė tubit fleksibėl.